ASUS ROG STRIX B760-I GAMING WIFI Asus
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90MB1D90-M1EAY0
Prekės kodas (MPN): 90MB1D90-M1EAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 256,27 € | ||
| S2 | - / - | 253,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 157 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Let your rig run wild with the ROG Strix B760-I, a feisty foundation for your next SFF build. Boasting hyperfast DDR5 memory, low-latency Wi-Fi 6E networking, and a future-ready PCIe 5.0 slot, it sets you up for savage speeds, all while giving you incredible 13th Gen support thanks to its powerful VRM and thermal solution. Funkcijos All-round performance Leading connectivity Play in style Software utilities |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 157 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Let your rig run wild with the ROG Strix B760-I, a feisty foundation for your next SFF build. Boasting hyperfast DDR5 memory, low-latency Wi-Fi 6E networking, and a future-ready PCIe 5.0 slot, it sets you up for savage speeds, all while giving you incredible 13th Gen support thanks to its powerful VRM and thermal solution.
Funkcijos
All-round performance
Leading connectivity
Play in style
Software utilities