Asus ROG STRIX B650-A GAMING WIFI Processor family AMD, Processor socket AM5, DDR5 DIMM, Memory slots 4, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD B650
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 267,78 € | ||
| S2 | - / - | 265,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | ROG STRIX B650-A GAMING WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| I/O ports: | |
| Form factor: | |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
Aprašymas The ROG STRIX B650-A GAMING WIFI comes equipped with potent performance and thermal prowess in a fresh-looking package. Robust power delivery designed to handle the AMD Ryzen 7000 Series processors is cooled with thick metal heatsinks that stand out against a black PCB. A PCIe 5.0 M.2 slot, speedy DDR5 memory support, and the Wi-Fi 6E networking fleshes out the futuristic feature set. Funkcijos PCIe slot Q-Release BIOS FlashBack PBO enhancement Power architecture Alloy chokes and durable capacitors Six-layer PCB DDR5 strength VRM heatsinks High-conductivity thermal pads M.2 heatsinks Intel 2.5G Ethernet Undeniably ROG Strix Outshine the competition |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 1.30 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 4 |
| Chipset: | AMD B650 |
| Producer product name: | ROG STRIX B650-A GAMING WIFI |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | AM5 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| I/O ports: | |
| Form factor: | |
| Gross depth master carton: | 286 mm |
| Gross width master carton: | 380 mm |
| Gross height master carton: | 370 mm |
| Net weight master carton: | 9.665 kg |
| Tare weight master carton: | 0.684 kg |
Aprašymas
The ROG STRIX B650-A GAMING WIFI comes equipped with potent performance and thermal prowess in a fresh-looking package. Robust power delivery designed to handle the AMD Ryzen 7000 Series processors is cooled with thick metal heatsinks that stand out against a black PCB. A PCIe 5.0 M.2 slot, speedy DDR5 memory support, and the Wi-Fi 6E networking fleshes out the futuristic feature set.
Funkcijos
PCIe slot Q-Release
BIOS FlashBack
PBO enhancement
Power architecture
Alloy chokes and durable capacitors
Six-layer PCB
DDR5 strength
VRM heatsinks
High-conductivity thermal pads
M.2 heatsinks
Intel 2.5G Ethernet
Undeniably ROG Strix
Outshine the competition