ASUS ROG STRIX 1000W Platinum Gaming PSU
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YE00W1-B0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YE00W1-B0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
10 mėn.
10 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 317,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ROG Strix - power supply - 1200 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.1/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Platinum |
| Weight: | 2.91 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, -12V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 1200 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 100 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | ROG Strix DIY sticker |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 16 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas The ROG Strix 1000 W Gold Aura combines premium components, superior cooling and captivating RGB illumination to create a formidable force. With huge ROG heatsinks, a high efficiency Axial-tech fan, and a striking aluminum finish, it's a pumped-and-primed PSU powerhouse for your next gaming rig. Funkcijos Built to run cool Heart of gold Outshine the competition |
| Product description: | ASUS ROG Strix - power supply - 1200 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.1/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Platinum |
| Weight: | 2.91 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, -12V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 1200 Watt |
| Output current: | +3.3V - 25 A +5V - 25 A +12V - 100 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX1 |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | ROG Strix DIY sticker |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 16 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
The ROG Strix 1000 W Gold Aura combines premium components, superior cooling and captivating RGB illumination to create a formidable force. With huge ROG heatsinks, a high efficiency Axial-tech fan, and a striking aluminum finish, it's a pumped-and-primed PSU powerhouse for your next gaming rig.
Funkcijos
Built to run cool
Heart of gold
Outshine the competition