ASUS ROG LOKI SFX-L 1000W Platinum PSU
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YE00N1-B0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YE00N1-B0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
10 mėn.
10 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 301,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ROG Loki SFX-L - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX 3.0 / SFX-L |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Platinum |
| Weight: | 1.83 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | SFX to ATX bracket |
| Dimensions (wxdxh): | 12.5 cm x 12.5 cm x 6.35 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas Taking after the ROG Thor, the ROG Loki SFX-L 1000W Platinum brandishes the same enthusiast-grade components and features, all packed into an SFX-L form factor. Boasting quiet operation and high performance, the Loki is primed to power your next SFF build. Funkcijos ROG heatsinks Axial-tech fan design Dual ball fan bearings 0 dB technology 80 PLUS platinum certified ATX 3.0 compatible ARGB-illuminated fan and Aura Sync |
| Product description: | ASUS ROG Loki SFX-L - power supply - 1000 Watt |
| Device type: | Power supply - internal |
| Specification compliance: | ATX 3.0 / SFX-L |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Platinum |
| Weight: | 1.83 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V |
| Power capacity: | 1000 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 83. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 8 pin EPS |
| Modular cable management: | Yes |
| Included accessories: | SFX to ATX bracket |
| Dimensions (wxdxh): | 12.5 cm x 12.5 cm x 6.35 cm |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
Taking after the ROG Thor, the ROG Loki SFX-L 1000W Platinum brandishes the same enthusiast-grade components and features, all packed into an SFX-L form factor. Boasting quiet operation and high performance, the Loki is primed to power your next SFF build.
Funkcijos
ROG heatsinks
Axial-tech fan design
Dual ball fan bearings
0 dB technology
80 PLUS platinum certified
ATX 3.0 compatible
ARGB-illuminated fan and Aura Sync