Asus Repeater/Extender/Access Point/Bridge RP-N12 802.11n 2.4GHz 300 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 MU-MiMO No no PoE Antenna type 2xExternal 2dBi No USB
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90IG01X0-BO2100
Prekės kodas (MPN): 90IG01X0-BO2100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 21,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Data transfer rate (max): | 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Reset button: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| WAN connection: | Ethernet (RJ-45) |
| DC-in jack: | Yes |
| Security algorithms: | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Antenna gain level (max): | 2 dBi |
| Antennas quantity: | 2 |
| Internal: | No |
| LED indicators: | LAN, Power, WLAN |
| Width: | 5.5 cm |
| Depth: | 8.1 cm |
| Height: | 3.4 cm |
| Weight: | 110 g |
| Producer product name: | RP-N12 |
| Net weight: | 0.132 kg |
| Gross weight: | 0.382 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11n |
| Producer product family: | Repeater/Extender/Access Point/Bridge |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 140 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 190 mm |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| Antenna type: | 2xExternal 2dBi |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| USB ports quantity: | No USB |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 395 mm |
| Gross height master carton: | 300 mm |
| Net weight master carton: | 7.64 kg |
| Tare weight master carton: | 0.876 kg |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 660 pc(s) |
| Data transfer rate (max): | 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Networking standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Reset button: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| WAN connection: | Ethernet (RJ-45) |
| DC-in jack: | Yes |
| Security algorithms: | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS |
| Antenna gain level (max): | 2 dBi |
| Antennas quantity: | 2 |
| Internal: | No |
| LED indicators: | LAN, Power, WLAN |
| Width: | 5.5 cm |
| Depth: | 8.1 cm |
| Height: | 3.4 cm |
| Weight: | 110 g |
| Producer product name: | RP-N12 |
| Net weight: | 0.132 kg |
| Gross weight: | 0.382 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11n |
| Producer product family: | Repeater/Extender/Access Point/Bridge |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.25 kg |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm): | 140 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 190 mm |
| Plastic (No PET): | 70.00 g |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| Antenna type: | 2xExternal 2dBi |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| USB ports quantity: | No USB |
| MU-MiMO: | No |
| POE: | no PoE |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 395 mm |
| Gross height master carton: | 300 mm |
| Net weight master carton: | 7.64 kg |
| Tare weight master carton: | 0.876 kg |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 660 pc(s) |