Asus Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 DIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90MB1EE0-M1EAY0
Prekės kodas (MPN): 90MB1EE0-M1EAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 226,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 365.00 mm |
| Gross height (mm): | 56.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 266.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 159 pc(s) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 365.00 mm |
| Gross height (mm): | 56.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 266.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 700.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.80 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 159 pc(s) |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Supported memory types: | DDR5 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |