ASUS ProArt PA27DCE-K 27" OLED 16:9/3840x2160/350cd/m2 DisplayPort, HDMI, USB-C | Asus
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90LM0810-B01I70
Prekės kodas (MPN): 90LM0810-B01I70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2831,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 595.00 mm |
| Gross weight: | 15.00 kg |
| Gross width (mm): | 855.00 mm |
| Net weight: | 9.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4480.00 g |
| Plastic (No PET): | 1120.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.60 kg |
| Volume (m3): | 0.15 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 595.00 mm |
| Gross weight: | 15.00 kg |
| Gross width (mm): | 855.00 mm |
| Net weight: | 9.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4480.00 g |
| Plastic (No PET): | 1120.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.60 kg |
| Volume (m3): | 0.15 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |