Asus ProArt Display Professional Monitor PA329CV 32 ", IPS, 4K UHD, 3840 x 2160, 16:9, 5 ms, 400 cd/m², HDMI ports quantity 2, 60 Hz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 849,84 € | ||
| S2 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. |
933,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 840.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 17.60 kg |
| Gross width (mm): | 516.00 mm |
| Net weight: | 12.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 2000.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.00 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 3840 x 2160 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | 4K UHD |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PA329CV |
| Producer product family: | ProArt Display Professional Monitor |
| No flickering: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Display diagonal: | 32 " |
| Number of speakers: | |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Swivel angle range: | -30/30+ ° |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | |
| TV tuner integrated: | No |
| USB ports quantity: | 1 x USB-C; 4 x USB 3.1; 4 x USB 3.2 Gen1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Pivot angle: | 90 ° |
| Height adjustment: | 0-13 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/23+ ° |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Swivelling: | Yes |
| Other features: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Cables included: | DisplayPort cable; HDMI cable; Power cord; USB-C cable |
| Display surface: | Non-glare |
| Energy efficiency class: | G |
| Built-in USB hub: | Yes |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
Aprašymas ProArt Display PA329CV is a 32-inch monitor designed to satisfy the needs of creative professionals, from photo and video editing to graphic design. ProArt Display PA329CV is factory calibrated and Calman Verified to deliver superb color accuracy (∆E < 2). It also provides industry-standard 100% sRGB / 100% Rec. 709 color space coverage. The integrated USB-C port supports data transfers, DisplayPort and also support 90W power delivery via one cable provides convenient solution and C-clamp design keep your desk area tidy. PA329CV makes it easy to achieve the exact look you desire quickly, easily and precisely. Funkcijos 32-inch 4K UHD (3840 x 2160) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel International color standard 100% sRGB and 100% Rec. 709 wide color gamut Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy Extensive connectivity including DP over USB-C with 90W Power Delivery, DisplayPort, HDMI and USB hub ASUS-exclusive ProArt Preset and ProArt Palette provide numerous adjustable color parameters C-clamp design enlarge your workspace with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing experience |
| Gross depth (mm): | 840.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 17.60 kg |
| Gross width (mm): | 516.00 mm |
| Net weight: | 12.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 2000.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.00 kg |
| Volume (m3): | 0.12 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 3840 x 2160 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | 4K UHD |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PA329CV |
| Producer product family: | ProArt Display Professional Monitor |
| No flickering: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Display diagonal: | 32 " |
| Number of speakers: | |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Swivel angle range: | -30/30+ ° |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | |
| TV tuner integrated: | No |
| USB ports quantity: | 1 x USB-C; 4 x USB 3.1; 4 x USB 3.2 Gen1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Pivot angle: | 90 ° |
| Height adjustment: | 0-13 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/23+ ° |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Swivelling: | Yes |
| Other features: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Cables included: | DisplayPort cable; HDMI cable; Power cord; USB-C cable |
| Display surface: | Non-glare |
| Energy efficiency class: | G |
| Built-in USB hub: | Yes |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 90W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
Aprašymas
ProArt Display PA329CV is a 32-inch monitor designed to satisfy the needs of creative professionals, from photo and video editing to graphic design. ProArt Display PA329CV is factory calibrated and Calman Verified to deliver superb color accuracy (∆E < 2). It also provides industry-standard 100% sRGB / 100% Rec. 709 color space coverage. The integrated USB-C port supports data transfers, DisplayPort and also support 90W power delivery via one cable provides convenient solution and C-clamp design keep your desk area tidy. PA329CV makes it easy to achieve the exact look you desire quickly, easily and precisely.
Funkcijos
32-inch 4K UHD (3840 x 2160) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel
International color standard 100% sRGB and 100% Rec. 709 wide color gamut
Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy
Extensive connectivity including DP over USB-C with 90W Power Delivery, DisplayPort, HDMI and USB hub
ASUS-exclusive ProArt Preset and ProArt Palette provide numerous adjustable color parameters
C-clamp design enlarge your workspace with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing experience