Asus ProArt Display Professional Monitor PA278CV 27 " IPS WQHD 16:9 5 ms 350 cd/m² Gray HDMI ports quantity 2 75 Hz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 418,21 € | ||
| S2 | 30 vnt. 1-5 d.d. 30 / - vnt. |
467,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 725 mm |
| Gross height (mm): | 453 mm |
| Gross weight: | 10.7 kg |
| Gross width (mm): | 225 mm |
| Net weight: | 8.4 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 2.3 kg |
| Volume (m3): | 0.073895625 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 800 g |
| Plastic (No PET): | 272 g |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 2560x1440 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | WQHD |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PA278CV |
| Producer product family: | ProArt Display Professional Monitor |
| No flickering: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Number of speakers: | 2Wx2 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Swivel angle range: | 45 ° |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Gray |
| TV tuner integrated: | No |
| USB ports quantity: | 1 x USB-C; 4 x USB 3.1 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Pivot angle: | 90 ° |
| Height adjustment: | 0~15 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/35 ° |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Display surface: | Non-glare |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 65W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Producer: | Asus |
Aprašymas ProArt Display PA278CV is a 27-inch monitor designed to satisfy the needs of creative professionals, from photo and video editing to graphic design. ProArt Display PA278CV is factory-calibrated and Calman Verified to deliver superb color accuracy (∆E < 2). It also provides industry-standard 100% sRGB / 100% Rec. 709 color space coverage. The integrated USB-C port supports fast data transfers and 65W power delivery via one cable to provide a convenient solution and keep your desk area tidy. PA278CV makes it easy to achieve the exact look you desire quickly, easily and precisely. Funkcijos 27-inch WQHD (2560 x 1440) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy Extensive connectivity including DP over USB-C with 65W Power Delivery, DisplayPort, HDMI, and USB hub 75Hz refresh rate and Adaptive-Sync technology (48~75Hz) to animate content with fast action and eliminate screen tearing Daisy-chaining allows users to daisy chain up to four monitors for a multi-display workstation via DisplayPort Ergonomic design with +35° ~ -5° tilt, ±45° swivel, ±90° pivot and 150mm height adjustments for a comfortable viewing experience |
| Gross depth (mm): | 725 mm |
| Gross height (mm): | 453 mm |
| Gross weight: | 10.7 kg |
| Gross width (mm): | 225 mm |
| Net weight: | 8.4 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 2.3 kg |
| Volume (m3): | 0.073895625 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 800 g |
| Plastic (No PET): | 272 g |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 2560x1440 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | WQHD |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PA278CV |
| Producer product family: | ProArt Display Professional Monitor |
| No flickering: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Display diagonal: | 27 " |
| Number of speakers: | 2Wx2 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Swivel angle range: | 45 ° |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Gray |
| TV tuner integrated: | No |
| USB ports quantity: | 1 x USB-C; 4 x USB 3.1 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Pivot angle: | 90 ° |
| Height adjustment: | 0~15 cm |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/35 ° |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Display surface: | Non-glare |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 65W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Producer: | Asus |
Aprašymas
ProArt Display PA278CV is a 27-inch monitor designed to satisfy the needs of creative professionals, from photo and video editing to graphic design. ProArt Display PA278CV is factory-calibrated and Calman Verified to deliver superb color accuracy (∆E < 2). It also provides industry-standard 100% sRGB / 100% Rec. 709 color space coverage. The integrated USB-C port supports fast data transfers and 65W power delivery via one cable to provide a convenient solution and keep your desk area tidy. PA278CV makes it easy to achieve the exact look you desire quickly, easily and precisely.
Funkcijos
27-inch WQHD (2560 x 1440) LED backlight display with IPS 178° wide viewing angle panel
Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy
Extensive connectivity including DP over USB-C with 65W Power Delivery, DisplayPort, HDMI, and USB hub
75Hz refresh rate and Adaptive-Sync technology (48~75Hz) to animate content with fast action and eliminate screen tearing
Daisy-chaining allows users to daisy chain up to four monitors for a multi-display workstation via DisplayPort
Ergonomic design with +35° ~ -5° tilt, ±45° swivel, ±90° pivot and 150mm height adjustments for a comfortable viewing experience