ASUS ProArt Display PA34VCNV Curved
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM04A0-B02370
Prekės kodas (MPN): 90LM04A0-B02370
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 19 vnt. 1-5 d.d. 19 / - vnt. | 733,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ProArt PA34VCNV - LED monitor - curved - 34.1" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34.1" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1583863 |
| Energy class: | Class E |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.0/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2325 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 81.72 cm x 24 cm x 56.92 cm |
| Weight: | 10.8 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, DOC, PSB, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, J-MOSS, E-Standby, |
Aprašymas Discover the perfect blend of form and function with the ASUS ProArt PA34VCNV, a monitor designed for professionals and enthusiasts alike. This 34.1-inch curved monitor enhances your visual experience with its UWQHD resolution and 21:9 aspect ratio and ensures precise color accuracy with its 100% sRGB color gamut and Delta E≤2, making it ideal for photo and video editing tasks. Ergonomically designed, it offers height, swivel, and tilt adjustments to provide a comfortable viewing position throughout the day. Connectivity is seamless, thanks to its multiple input options including HDMI, DisplayPort, and USB-C, along with a built-in USB hub for easy connection to peripherals. Moreover, ASUS's eye care technology, featuring Flicker-Free and Low Blue Light technologies, helps to reduce eye strain for a more comfortable viewing experience, whether you're working long hours or enjoying your favorite content. Funkcijos 34.1-inch UWQHD curved display for an immersive viewing experience 100% sRGB color gamut with Delta E≤2 for exceptional color accuracy Comprehensive ergonomic adjustments including height, swivel, and tilt Multiple connectivity options with HDMI, DisplayPort, and USB-C Built-in eye care technology for comfortable viewing |
| Product description: | ASUS ProArt PA34VCNV - LED monitor - curved - 34.1" - HDR |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 34.1" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1583863 |
| Energy class: | Class E |
| Curved screen: | Yes |
| Features: | USB 3.0/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 21:9 |
| Native resolution: | UWQHD 3440 x 1440 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2325 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Hdr capable: | HDR10 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 100% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 81.72 cm x 24 cm x 56.92 cm |
| Weight: | 10.8 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, DOC, PSB, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, J-MOSS, E-Standby, |
Aprašymas
Discover the perfect blend of form and function with the ASUS ProArt PA34VCNV, a monitor designed for professionals and enthusiasts alike. This 34.1-inch curved monitor enhances your visual experience with its UWQHD resolution and 21:9 aspect ratio and ensures precise color accuracy with its 100% sRGB color gamut and Delta E≤2, making it ideal for photo and video editing tasks. Ergonomically designed, it offers height, swivel, and tilt adjustments to provide a comfortable viewing position throughout the day. Connectivity is seamless, thanks to its multiple input options including HDMI, DisplayPort, and USB-C, along with a built-in USB hub for easy connection to peripherals. Moreover, ASUS's eye care technology, featuring Flicker-Free and Low Blue Light technologies, helps to reduce eye strain for a more comfortable viewing experience, whether you're working long hours or enjoying your favorite content.
Funkcijos
34.1-inch UWQHD curved display for an immersive viewing experience
100% sRGB color gamut with Delta E≤2 for exceptional color accuracy
Comprehensive ergonomic adjustments including height, swivel, and tilt
Multiple connectivity options with HDMI, DisplayPort, and USB-C
Built-in eye care technology for comfortable viewing