Asus ProArt Display PA248QV 24.1 ", IPS, WUXGA, 16:10, 5 ms, 300 cd/m², Black, HDMI ports quantity 3, 1920 x 1200, 75 Hz
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 268,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 649.00 mm |
| Gross height (mm): | 192.00 mm |
| Gross weight: | 8.30 kg |
| Gross width (mm): | 474.00 mm |
| Net weight: | 6.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | IPS |
| Producer product name: | PA248QV |
| No flickering: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/35 ° |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Swivelling: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Display diagonal: | 24.1 " |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | WUXGA |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display: | 1920 x 1200 |
| USB ports quantity: | 1 x USB-C, 4 x USB 3.0 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DVI-I ports quantity: | |
| Pivot angle: | -90/90 ° |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Cables included: | HDMI cable, Mini DisplayPort cable, USB cable |
| Producer product family: | ProArt Display |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 649.00 mm |
| Gross height (mm): | 192.00 mm |
| Gross weight: | 8.30 kg |
| Gross width (mm): | 474.00 mm |
| Net weight: | 6.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2000.00 g |
| Plastic (No PET): | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.20 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Colour of product: | Black |
| Panel type: | IPS |
| Producer product name: | PA248QV |
| No flickering: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/35 ° |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Swivelling: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Display diagonal: | 24.1 " |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| HD type: | WUXGA |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Display: | 1920 x 1200 |
| USB ports quantity: | 1 x USB-C, 4 x USB 3.0 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DVI-I ports quantity: | |
| Pivot angle: | -90/90 ° |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Cables included: | HDMI cable, Mini DisplayPort cable, USB cable |
| Producer product family: | ProArt Display |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |