Asus PRIME H610M-D D4 Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel H610, mA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 77,02 € | |
| S2 | - / - | - | 118,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 326.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 2.60 kg |
| Gross width (mm): | 356.00 mm |
| Net weight: | 2.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 |
| Producer product name: | PRIME H610M-D D4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| I/O ports: | |
| Form factor: |
Aprašymas ASUS Prime series motherboards are expertly engineered to unleash the full potential of 12th Generation Intel processors. Boasting a robust power design, comprehensive cooling solutions and intelligent tuning options, Prime H610 provides users and PC DIY builders a range of performance tuning options via intuitive software and firmware features. Funkcijos Intel LGA 1700 socket: ready for 12th Gen Intel processors Comprehensive cooling: PCH heatsink and Fan Xpert Ultra-fast connectivity: 32Gbps M.2 slot, Realtek 1Gb Ethernet and USB 3.2 Gen 1 support 5X Protection III: multiple hardware safeguards for all-round protection |
| Gross depth (mm): | 326.00 mm |
| Gross height (mm): | 105.00 mm |
| Gross weight: | 2.60 kg |
| Gross width (mm): | 356.00 mm |
| Net weight: | 2.37 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.23 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 |
| Producer product name: | PRIME H610M-D D4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| I/O ports: | |
| Form factor: |
Aprašymas
ASUS Prime series motherboards are expertly engineered to unleash the full potential of 12th Generation Intel processors. Boasting a robust power design, comprehensive cooling solutions and intelligent tuning options, Prime H610 provides users and PC DIY builders a range of performance tuning options via intuitive software and firmware features.
Funkcijos
Intel LGA 1700 socket: ready for 12th Gen Intel processors
Comprehensive cooling: PCH heatsink and Fan Xpert
Ultra-fast connectivity: 32Gbps M.2 slot, Realtek 1Gb Ethernet and USB 3.2 Gen 1 support
5X Protection III: multiple hardware safeguards for all-round protection