Asus PRIME H610M-A WIFI D4 Processor family Intel, Processor socket LGA1700, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel H6
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 102,22 € | |
| S2 | - / - | - | 101,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 53 mm |
| Gross height (mm): | 265 mm |
| Gross weight: | 1.014 kg |
| Gross width (mm): | 270 mm |
| Net weight: | 0.939 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00379215 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 |
| Producer product name: | PRIME H610M-A WIFI D4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 555 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 285 mm |
| Net weight master carton: | 10.14 kg |
| Tare weight master carton: | 0.766 kg |
| Palette Qty: | 380 pc(s) |
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Intel H610 LGA 1700 2DDR4 1xPCIe 4.0 x16 2xM.2 4xSATA 6Gb/s 4xUSB 3.2 microATX MB |
| Gross depth (mm): | 53 mm |
| Gross height (mm): | 265 mm |
| Gross weight: | 1.014 kg |
| Gross width (mm): | 270 mm |
| Net weight: | 0.939 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 15.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.00379215 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H610 |
| Producer product name: | PRIME H610M-A WIFI D4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | mATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1700 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Gross depth master carton: | 555 mm |
| Gross width master carton: | 285 mm |
| Gross height master carton: | 285 mm |
| Net weight master carton: | 10.14 kg |
| Tare weight master carton: | 0.766 kg |
| Palette Qty: | 380 pc(s) |
ASUS PRIME H610M-A WIFI D4 Intel H610 LGA 1700 2DDR4 1xPCIe 4.0 x16 2xM.2 4xSATA 6Gb/s 4xUSB 3.2 microATX MB