Asus PRIME H510M-K R2.0 Processor family Intel, Processor socket LGA1200, DDR4 DIMM, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2, Number of SATA connectors 4, Chipset Intel H470,
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 83,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 1.60 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 157 pc(s) |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H470 |
| Producer product name: | PRIME H510M-K R2.0 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | micro-ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 1.60 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 157 pc(s) |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | Intel H470 |
| Producer product name: | PRIME H510M-K R2.0 |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | micro-ATX |
| Supported memory types: | DDR4 DIMM |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Warranty: | 36 month(s) |