Asus PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 881,73 € | |
| S2 | - / - | 943,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 1.93 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 350.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Graphics adapter memory type: | GDDR7 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5070 |
| Discrete graphics adapter memory: | 12 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Palette Qty: | 242 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 1.93 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.53 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 350.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Graphics adapter memory type: | GDDR7 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition |
| DisplayPorts quantity: | 3 |
| Graphics processor family: | NVIDIA |
| Graphics processor: | GeForce RTX 5070 |
| Discrete graphics adapter memory: | 12 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Palette Qty: | 242 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition