ASUS PRIME GeForce RTX 5050 8GB GDDR6 OC Edition
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90YV0N70-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0N70-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 44 vnt. 1-5 d.d. 44 / - vnt. | 411,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 280.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 297 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 280.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 130.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 297 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |