Asus PRIME B450M-K II Memory slots 2, Chipset AMD B, Processor family AMD, Micro ATX, DDR4, Processor socket AM4
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90MB1600-M0EAY0
Prekės kodas (MPN): 90MB1600-M0EAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 69,11 € | |
| S2 | - / - | - | 68,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 265 mm |
| Gross weight: | 0.856 kg |
| Gross width (mm): | 50 mm |
| Net weight: | 0.596 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.0035775 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 220 g |
| Plastic (No PET): | 34 g |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | PRIME B450M-K II |
| Memory slots: | 2 |
| Tare other: | 1 g |
| PET: | 5 g |
| Gross depth master carton: | 560 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 280 mm |
| Net weight master carton: | 8.56 kg |
| Tare weight master carton: | 0.746 kg |
| Palette Qty: | 390 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas AMD B450 (Ryzen AM4) micro ATX motherboard with M.2 support, HDMI/DVI-D/D-Sub, SATA 6 Gbps, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A, BIOS FlashBack. ASUS Prime B450M II Series motherboards provide the solid foundation needed for your first build, plus flexibility to grow with your ambitions. ASUS has melded all the good stuff that's packed into AMD Ryzen processors with essential ASUS design and engineering, so you benefit from industry-leading technologies - including automated system tuning, comprehensive cooling controls, and immersive onboard audio. When you build with an ASUS Prime B450M II Series motherboard, you build smart, easy and affordable. Funkcijos Comprehensive cooling Ultrafast connectivity 5X Protection III LED illumination |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 265 mm |
| Gross weight: | 0.856 kg |
| Gross width (mm): | 50 mm |
| Net weight: | 0.596 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.0035775 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 220 g |
| Plastic (No PET): | 34 g |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | PRIME B450M-K II |
| Memory slots: | 2 |
| Tare other: | 1 g |
| PET: | 5 g |
| Gross depth master carton: | 560 mm |
| Gross width master carton: | 280 mm |
| Gross height master carton: | 280 mm |
| Net weight master carton: | 8.56 kg |
| Tare weight master carton: | 0.746 kg |
| Palette Qty: | 390 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
AMD B450 (Ryzen AM4) micro ATX motherboard with M.2 support, HDMI/DVI-D/D-Sub, SATA 6 Gbps, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A, BIOS FlashBack.
ASUS Prime B450M II Series motherboards provide the solid foundation needed for your first build, plus flexibility to grow with your ambitions. ASUS has melded all the good stuff that's packed into AMD Ryzen processors with essential ASUS design and engineering, so you benefit from industry-leading technologies - including automated system tuning, comprehensive cooling controls, and immersive onboard audio. When you build with an ASUS Prime B450M II Series motherboard, you build smart, easy and affordable.
Funkcijos
Comprehensive cooling
Ultrafast connectivity
5X Protection III
LED illumination