Asus PRIME B450M-A II Memory slots 4, Number of SATA connectors 6 x SATA III, max 128GB, Chipset AMD B, Processor family AMD, Micro ATX, DDR4, Processor socket AM4
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90MB15Z0-M0EAY0
Prekės kodas (MPN): 90MB15Z0-M0EAY0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 92,14 € | |
| S2 | - / - | - | 91,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 270 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.003645 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | PRIME B450M-A II |
| Memory slots: | 4 |
| Number of SATA connectors: | 6 x SATA III |
| Other features: | max 128GB |
| USB port: | 2 x USB 3.1; 4 x USB 3.0 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas ASUS Prime B450M II Series motherboards provide the solid foundation needed for your first build, plus flexibility to grow with your ambitions. ASUS has melded all the good stuff that's packed into AMD Ryzen processors with essential ASUS design and engineering, so you benefit from industry-leading technologies - including automated system tuning, comprehensive cooling controls, and immersive onboard audio. When you build with an ASUS Prime B450M II Series motherboard, you build smart, easy and affordable. Funkcijos Comprehensive cooling Ultrafast connectivity 5X Protection III Aura Sync RGB Lighting |
| Gross depth (mm): | 270 mm |
| Gross height (mm): | 50 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 270 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 500.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.003645 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Chipset: | AMD B |
| Producer product name: | PRIME B450M-A II |
| Memory slots: | 4 |
| Number of SATA connectors: | 6 x SATA III |
| Other features: | max 128GB |
| USB port: | 2 x USB 3.1; 4 x USB 3.0 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
ASUS Prime B450M II Series motherboards provide the solid foundation needed for your first build, plus flexibility to grow with your ambitions. ASUS has melded all the good stuff that's packed into AMD Ryzen processors with essential ASUS design and engineering, so you benefit from industry-leading technologies - including automated system tuning, comprehensive cooling controls, and immersive onboard audio. When you build with an ASUS Prime B450M II Series motherboard, you build smart, easy and affordable.
Funkcijos
Comprehensive cooling
Ultrafast connectivity
5X Protection III
Aura Sync RGB Lighting