Asus PRIME A520M-K Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 2, Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA, Number of SATA connectors 4, Chipset AMD A, Micro ATX
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 67,67 € | |
| S2 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. |
- | 67,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | PRIME A520M-K |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | M.2, SATA |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Boasting a robust power design, comprehensive cooling solutions and intelligent tuning options, Prime A520 series motherboards provide daily users and DIY PC builders a range of performance tuning options via intuitive software and firmware features. Funkcijos Comprehensive cooling: PCH heatsink and Fan Xpert Ultrafast connectivity: M.2 support, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A 5X Protection III: multiple hardware safeguards for all-around system protection |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 1.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | AMD A |
| Producer product name: | PRIME A520M-K |
| Processor family: | AMD |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | AM4 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Supported hard disk drive interfaces: | M.2, SATA |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Boasting a robust power design, comprehensive cooling solutions and intelligent tuning options, Prime A520 series motherboards provide daily users and DIY PC builders a range of performance tuning options via intuitive software and firmware features.
Funkcijos
Comprehensive cooling: PCH heatsink and Fan Xpert
Ultrafast connectivity: M.2 support, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A
5X Protection III: multiple hardware safeguards for all-around system protection