ASUS Prime 750W Bronze PSU
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YE00Y0-B0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YE00Y0-B0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
96 mėn.
96 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 102,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS PRIME - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Bronze |
| Weight: | 2.2 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, -12V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 62. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin +12 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 135 mm fan |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
ASUS Prime 750W Bronze PSU |
| Product description: | ASUS PRIME - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Bronze |
| Weight: | 2.2 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, -12V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 62. |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 2 x power 8 pin +12 |
| Modular cable management: | Yes |
| Cooling system: | 135 mm fan |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 6-year warranty |
ASUS Prime 750W Bronze PSU