ASUS Prime 750W 80 Plus Gold ATX 3.0
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YE00U1-B0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YE00U1-B0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 147,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS PRIME - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.0/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 1.466 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 62 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V |
| Modular cable management: | Yes |
| Colour: | Black, white |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 8 years warranty |
ASUS Prime 750W 80 Plus Gold Compatible ATX 3.0 |
| Product description: | ASUS PRIME - power supply - 750 Watt |
| Device type: | Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal |
| Specification compliance: | ATX12V 3.0/ EPS12V |
| 80 plus certification: | 80 PLUS Gold |
| Weight: | 1.466 kg |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | +3.3, +5, ±12 V, +5Vsb V |
| Power capacity: | 750 Watt |
| Output current: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 62 |
| Output connectors: | 1 x power 24 pin ATX 2 x power 8 pin EPS12V |
| Modular cable management: | Yes |
| Colour: | Black, white |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 8.6 cm |
| Manufacturer warranty: | 8 years warranty |
ASUS Prime 750W 80 Plus Gold Compatible ATX 3.0