Asus PA328QV | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 75 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 470,33 € | ||
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. |
624,67 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 841.00 mm |
| Gross height (mm): | 317.00 mm |
| Gross weight: | 14.60 kg |
| Gross width (mm): | 525.00 mm |
| Net weight: | 11.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2500.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.10 kg |
| Volume (m3): | 0.14 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| HD type: | QHD |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| USB ports quantity: | 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Producer product name: | PA328QV |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 32 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas ProArt Display PA328QV is a 31.5-inch monitor designed to satisfy the needs of creative professionals, from photo and video editing to graphic design. ProArt Display PA328QV is factory calibrated and Calman Verified to deliver superb color accuracy (∆E < 2). It also provides industry-standard 100% sRGB/100% Rec. 709 color space coverage. With ASUS-exclusive features, such as ProArt Preset and ProArt Palette with six-axis color, black-level and brightness adjustments, PA328QV makes it easy to achieve the exact look you desire quickly, easily and precisely. Funkcijos 31.5-inch WQHD (2560 x 1440) HDR display with IPS 178° wide viewing angle panel International color standard 100% sRGB and 100% Rec. 709 wide color gamut Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy Extensive connectivity for maximum flexibility, including DisplayPort, HDMI and earphone jack, plus USB hub 75 Hz refresh rate and Adaptive-Sync technology (48-75 Hz) to animated content with fast action and eliminate screen tearing Ergonomic stand with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing experience, plus VESA wall-mountable |
| Gross depth (mm): | 841.00 mm |
| Gross height (mm): | 317.00 mm |
| Gross weight: | 14.60 kg |
| Gross width (mm): | 525.00 mm |
| Net weight: | 11.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2500.00 g |
| Plastic (No PET): | 600.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.10 kg |
| Volume (m3): | 0.14 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 12 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Display: | 2560 x 1440 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| Display brightness: | 350 cd/m² |
| HD type: | QHD |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| USB ports quantity: | 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Producer product name: | PA328QV |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 32 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
ProArt Display PA328QV is a 31.5-inch monitor designed to satisfy the needs of creative professionals, from photo and video editing to graphic design. ProArt Display PA328QV is factory calibrated and Calman Verified to deliver superb color accuracy (∆E < 2). It also provides industry-standard 100% sRGB/100% Rec. 709 color space coverage. With ASUS-exclusive features, such as ProArt Preset and ProArt Palette with six-axis color, black-level and brightness adjustments, PA328QV makes it easy to achieve the exact look you desire quickly, easily and precisely.
Funkcijos
31.5-inch WQHD (2560 x 1440) HDR display with IPS 178° wide viewing angle panel
International color standard 100% sRGB and 100% Rec. 709 wide color gamut
Calman Verified with factory calibrated for excellent Delta E < 2 color accuracy
Extensive connectivity for maximum flexibility, including DisplayPort, HDMI and earphone jack, plus USB hub
75 Hz refresh rate and Adaptive-Sync technology (48-75 Hz) to animated content with fast action and eliminate screen tearing
Ergonomic stand with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing experience, plus VESA wall-mountable