ASUS MB16AHP 15.6inch Portable monitor
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): MB16AHP
Prekės kodas (MPN): MB16AHP
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. | 419,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS ZenScreen GO MB16AHP - LCD monitor - Full HD (1080p) - 15.6" |
| Device type: | LCD monitor - 15.6" |
| Energy class: | Class B |
| Features: | Lithium-polymer battery (7800 mAh) |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.179 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 700:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | Micro HDMI, USB-C |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 35.966 cm x 0.9 cm x 22.739 cm |
| Weight: | 860 g |
| Compliant standards: | UL, VCCI, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, J-MOSS, UkrSEPRO, RCM, BIS, CU-EAC, TUV Rheinlan |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The 15.6" Full HD IPS ZenScreen Go MB16AHP micro HDMI monitor enables portability on the go with a built in 7800 mAh battery. At only 1.9 pounds and 0.3 inches slim, the MB16AHP is the ideal travel companion for laptops to maximize work efficiency and simplicity. Funkcijos USB-C and micro-HDMI ports provide versatile connectivity with smartphones, laptops, game consoles, and cameras Built-in powerful battery, support display to sustain the power for up to 4 hours, enables in connection with not only laptops but further mobile phones Can automatically sense its orientation and switch the monitor between landscape and portrait modes Just 860g and only 9mm thin, it helps you get things done more efficiently when you're on the go Foldable smart case can be turned into a stand to prop the monitor up in either portrait or landscape mode ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience |
| Product description: | ASUS ZenScreen GO MB16AHP - LCD monitor - Full HD (1080p) - 15.6" |
| Device type: | LCD monitor - 15.6" |
| Energy class: | Class B |
| Features: | Lithium-polymer battery (7800 mAh) |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.179 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 700:1 |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Input connectors: | Micro HDMI, USB-C |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 35.966 cm x 0.9 cm x 22.739 cm |
| Weight: | 860 g |
| Compliant standards: | UL, VCCI, BSMI, cUL, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, J-MOSS, UkrSEPRO, RCM, BIS, CU-EAC, TUV Rheinlan |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The 15.6" Full HD IPS ZenScreen Go MB16AHP micro HDMI monitor enables portability on the go with a built in 7800 mAh battery. At only 1.9 pounds and 0.3 inches slim, the MB16AHP is the ideal travel companion for laptops to maximize work efficiency and simplicity.
Funkcijos
USB-C and micro-HDMI ports provide versatile connectivity with smartphones, laptops, game consoles, and cameras
Built-in powerful battery, support display to sustain the power for up to 4 hours, enables in connection with not only laptops but further mobile phones
Can automatically sense its orientation and switch the monitor between landscape and portrait modes
Just 860g and only 9mm thin, it helps you get things done more efficiently when you're on the go
Foldable smart case can be turned into a stand to prop the monitor up in either portrait or landscape mode
ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience