ASUS Master Thunderbolt 5 Dock/DC510 TBT5 DOCK/EU
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90XB09NN-BDS010
Prekės kodas (MPN): 90XB09NN-BDS010
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 408,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 96.70 mm |
| Gross height (mm): | 76.20 mm |
| Gross weight: | 0.86 kg |
| Gross width (mm): | 39.10 mm |
| Net weight: | 0.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 1160 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 96.70 mm |
| Gross height (mm): | 76.20 mm |
| Gross weight: | 0.86 kg |
| Gross width (mm): | 39.10 mm |
| Net weight: | 0.76 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 1160 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |