ASUS HA3281A 31.5" OLED/3840x2160,250 cd/㎡/0,1ms/HDMI, USB, DP/ Black
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90LM08X0-B01I70
Prekės kodas (MPN): 90LM08X0-B01I70
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 8423,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 878.00 mm |
| Gross height (mm): | 298.00 mm |
| Gross weight: | 18.20 kg |
| Gross width (mm): | 616.00 mm |
| Net weight: | 14.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.16 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 878.00 mm |
| Gross height (mm): | 298.00 mm |
| Gross weight: | 18.20 kg |
| Gross width (mm): | 616.00 mm |
| Net weight: | 14.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3000.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 3.40 kg |
| Volume (m3): | 0.16 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 36 month(s) |