Asus H7606WP-SR231X HX370/0002TA/64G/UI/H7606WP-3KSR/V8G/V/WAF/HB
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB15K1-M00LB0
Prekės kodas (MPN): 90NB15K1-M00LB0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 13 vnt. 1-5 d.d. 13 / - vnt. | 3627,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 2.70 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 2.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 95.00 mm |
| Gross weight: | 2.70 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 2.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.32 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |