ASUS GT730-4H-SL-2GD5 2GB GDDR5
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YV0H20-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0H20-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 114,04 € | |
| S1 | - / - | 114,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS GT730-4H-SL-2GD5 - graphics card - GF GT 730 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 2.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 730 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 927 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 5010 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 3840 x 2160 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 4 x HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6 |
| Fanless: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 1.8 cm x 14.8 cm x 10.5 cm |
Aprašymas ASUS GeForce GT 730 with 4 HDMI ports and passive cooling to enable quiet multimonitor productivity. Funkcijos 4 x HDMI ports enable multimonitor productivity on up to 4 displays Single-slot design fits in small chassis and leaves room for additional PCIe devices Passive cooling keeps things quiet Auto-Extreme technology uses automation to enhance reliability |
| Product description: | ASUS GT730-4H-SL-2GD5 - graphics card - GF GT 730 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 2.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 730 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 927 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 5010 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 3840 x 2160 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 4 x HDMI |
| Api supported: | OpenGL 4.6 |
| Fanless: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 1.8 cm x 14.8 cm x 10.5 cm |
Aprašymas
ASUS GeForce GT 730 with 4 HDMI ports and passive cooling to enable quiet multimonitor productivity.
Funkcijos
4 x HDMI ports enable multimonitor productivity on up to 4 displays
Single-slot design fits in small chassis and leaves room for additional PCIe devices
Passive cooling keeps things quiet
Auto-Extreme technology uses automation to enhance reliability