ASUS GT1030-SL-2G-BRK
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 90YV0AT0-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0AT0-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 135,42 € | |
| S1 | 14 vnt. 1-5 d.d. 14 / - vnt. |
120,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS GT1030-SL-2G-BRK - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1266 MHz |
| Boost clock: | 1506 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 6008 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution details: | DVI: 1920 x 1200 |
| Interfaces details: | DVI-D (Single-Link) HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Fanless: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 4 cm x 17.3 cm x 6.9 cm |
Aprašymas Silent passive cooling means true 0dB - perfect for quiet home theater PCs and multimedia centers. AUTO-EXTREME technology delivers premium quality and best reliability. GPU Tweak II makes performance tweaking easier and more visual than ever with an intuitive, all-new UI. Funkcijos Graphics galore for everyone 0dB silent cooling AUTO-EXTREME technology GPU tweak II Gaming booster I/O ports |
| Product description: | ASUS GT1030-SL-2G-BRK - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1266 MHz |
| Boost clock: | 1506 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 6008 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution details: | DVI: 1920 x 1200 |
| Interfaces details: | DVI-D (Single-Link) HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Fanless: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 4 cm x 17.3 cm x 6.9 cm |
Aprašymas
Silent passive cooling means true 0dB - perfect for quiet home theater PCs and multimedia centers. AUTO-EXTREME technology delivers premium quality and best reliability. GPU Tweak II makes performance tweaking easier and more visual than ever with an intuitive, all-new UI.
Funkcijos
Graphics galore for everyone
0dB silent cooling
AUTO-EXTREME technology
GPU tweak II
Gaming booster
I/O ports