ASUS GT1030-2G-BRK 2GB GDDR5
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 90YV0AT2-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0AT2-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 135,42 € | |
| S1 | - / - | 120,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS GT1030-2G-BRK - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1266 MHz |
| Boost clock: | 1506 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 6008 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Interfaces details: | DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 2.1 cm x 16.9 cm x 6.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas ASUS GeForce GT1030's single-slot design doesn't block neighboring PCIe slots, maximizing expansion flexibility, and the small size offers great compatibility with smaller chassis. Exclusive Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II components for superior stability. It also has GPU Tweak II for intuitive performance tweaking. Funkcijos Graphics galore for everyone Space-efficient single-slot design Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II GPU Tweak II |
| Product description: | ASUS GT1030-2G-BRK - graphics card - GF GT 1030 - 2 GB |
| Device type: | Graphics card - low profile |
| Bus type: | PCI Express 3.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Memory: | 2 GB GDDR5 |
| Core clock: | 1266 MHz |
| Boost clock: | 1506 MHz |
| Cuda cores: | 384 |
| Effective memory clock: | 6008 MHz |
| Memory interface: | 64-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Interfaces details: | DisplayPort HDMI |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Dimensions (wxdxh): | 2.1 cm x 16.9 cm x 6.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
ASUS GeForce GT1030's single-slot design doesn't block neighboring PCIe slots, maximizing expansion flexibility, and the small size offers great compatibility with smaller chassis. Exclusive Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II components for superior stability. It also has GPU Tweak II for intuitive performance tweaking.
Funkcijos
Graphics galore for everyone
Space-efficient single-slot design
Auto-Extreme Technology with Super Alloy Power II
GPU Tweak II