Asus Gaming Monitor TUF Gaming VG279QM 27 " IPS FullHD 1920 x 1080 16:9 1 ms 400 cd/m² 280 Hz HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 251,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 690.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 8.00 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 5.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2080.00 g |
| Plastic (No PET): | 520.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.60 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 1920 x 1080 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | FullHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | TUF Gaming VG279QM |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/+33 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Swivelling: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 280 Hz |
| Display diagonal: | 27 " |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| Height adjustment: | 0~13 cm |
| Pivot angle: | -90/+90 ° |
| Energy efficiency class: | F |
| Other features: | Flicker free; HDR (High Dynamic Range) Support: HDR10 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 32 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 690.00 mm |
| Gross height (mm): | 440.00 mm |
| Gross weight: | 8.00 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 5.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 2080.00 g |
| Plastic (No PET): | 520.00 g |
| Tare weight (kg): | 2.60 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 1920 x 1080 |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | FullHD |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 1 ms |
| Producer product name: | TUF Gaming VG279QM |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt angle: | -5/+33 ° |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Swivelling: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 280 Hz |
| Display diagonal: | 27 " |
| VESA mounting interfaces: | 100 x 100 mm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Producer product family: | Gaming Monitor |
| Height adjustment: | 0~13 cm |
| Pivot angle: | -90/+90 ° |
| Energy efficiency class: | F |
| Other features: | Flicker free; HDR (High Dynamic Range) Support: HDR10 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| USB-C: | No |
| USB-C power delivery: | N/A |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 32 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |