ASUS EXPERTBOOK P5 16" WQXGA, RYZEN AI 5 430, 16/512GB, BACKLIT, W11P, 3Y, US KEYS
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): PM5606CGA-PL0041X
Prekės kodas (MPN): PM5606CGA-PL0041X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 7 vnt. 1-3 d.d. 7 / - vnt. | 1296,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 16 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Display resolution, pixels: | 2560 x 1600 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 840M |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Numeric keypad: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Mobile broadband: | No |
| Smart card reader: | No |
| Maximum internal memory, gb: | 96 GB |
| Docking: | USB-C |
| Processor model: | AMD Ryzen AI 5 430 (Max. 4.50GHz, 12M, 4C) |
| Weight, g: | 1850 |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 16 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Display resolution, pixels: | 2560 x 1600 |
| Graphic adapter: | AMD Radeon 840M |
| Connections: | USB-C |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Numeric keypad: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Mobile broadband: | No |
| Smart card reader: | No |
| Maximum internal memory, gb: | 96 GB |
| Docking: | USB-C |
| Processor model: | AMD Ryzen AI 5 430 (Max. 4.50GHz, 12M, 4C) |
| Weight, g: | 1850 |