ASUS EXPERTBOOK B3 14" WUXGA, U5-225H, 16/512GB, BACKLIT, W11P, 3Y, US KEYS
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): B3405CCA-LY2695X
Prekės kodas (MPN): B3405CCA-LY2695X
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 3 vnt. 1-3 d.d. 3 / - vnt. | 1233,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Wi-fi: | Yes |
| Battery capacity, wh: | 63 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Memory slots: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Built-in speakers: | Yes |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | FSC Recycled |
| Green certifications: | REACH |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO |
| Usb-c power delivery: | Yes |
| Usb-c charging power max, w: | 65 |
| Usb-c charging power min, w: | 55 |
| Graphic adapter: | Intel Graphics |
| Mobile broadband: | Optional |
| Maximum internal memory, gb: | N/A |
| Processor number of cores: | 14 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 315.1 x 226.8 x 18.9 - 19 |
| Weight, g: | 1530 |
| Processor model: | Intel Core Ultra 5 225H (Max. 4.90 GHz, 18M, 14C) |
| Copilot+pc: | No |
| Npu: | Yes |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Power supply, w: | 65 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.90 |
| Keyboard layout: | US (English) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-C |
| Numeric keypad: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Smart card reader: | Yes |
| Docking: | USB-C |
| Bluetooth: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Optical drive: | No |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1200 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Wi-fi: | Yes |
| Battery capacity, wh: | 63 |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wlan type: | Wi-Fi 6E |
| Memory slots: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Built-in speakers: | Yes |
| Green certifications: | EPEAT Gold |
| Green certifications: | Energy Star 8.0 |
| Green certifications: | FSC Recycled |
| Green certifications: | REACH |
| Green certifications: | RoHS compliant |
| Green certifications: | TCO |
| Usb-c power delivery: | Yes |
| Usb-c charging power max, w: | 65 |
| Usb-c charging power min, w: | 55 |
| Graphic adapter: | Intel Graphics |
| Mobile broadband: | Optional |
| Maximum internal memory, gb: | N/A |
| Processor number of cores: | 14 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 315.1 x 226.8 x 18.9 - 19 |
| Weight, g: | 1530 |
| Processor model: | Intel Core Ultra 5 225H (Max. 4.90 GHz, 18M, 14C) |
| Copilot+pc: | No |
| Npu: | Yes |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Power supply, w: | 65 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.90 |
| Keyboard layout: | US (English) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-C |
| Numeric keypad: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Backlit keyboard: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Smart card reader: | Yes |
| Docking: | USB-C |
| Bluetooth: | Yes |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Optical drive: | No |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 512 GB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1200 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5 |
| Built-in microphone: | Yes |