Asus E1504FA-KM4432W/40/0001DA/16G/RU/E1504FA-1KBQ/V/WAE/G2
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB0ZR2-M06B90
Prekės kodas (MPN): 90NB0ZR2-M06B90
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 36 vnt. 2026-08-03 - / 36 vnt. | 1108,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 481.00 mm |
| Gross height (mm): | 288.00 mm |
| Gross weight: | 1.92 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 1.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 481.00 mm |
| Gross height (mm): | 288.00 mm |
| Gross weight: | 1.92 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 1.63 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 260.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.29 kg |
| TI weight (kg): | 0.16 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Warranty: | 24 month(s) |