ASUS DUAL-RTX5060-O8G-WHITE
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90YV0N15-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0N15-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 528,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 421.00 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 227.00 mm |
| Net weight: | 1.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 608.00 g |
| Plastic (No PET): | 152.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.76 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 103 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 421.00 mm |
| Gross height (mm): | 88.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 227.00 mm |
| Net weight: | 1.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 608.00 g |
| Plastic (No PET): | 152.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.76 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 103 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |