Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90YV0LG3-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0LG3-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 47 vnt. 1-5 d.d. 47 / - vnt. | 678,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 49.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 1.00 kg |
| Gross width (mm): | 202.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 727 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Graphics processor family: | AMD |
| Graphics processor: | Radeon RX 9060 XT |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 49.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 1.00 kg |
| Gross width (mm): | 202.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 320.00 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 727 pc(s) |
| Graphics adapter memory type: | GDDR6 |
| Interface type: | PCI Express 5.0 |
| Producer product name: | Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Graphics processor family: | AMD |
| Graphics processor: | Radeon RX 9060 XT |
| Discrete graphics adapter memory: | 16 GB |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Warranty: | 36 month(s) |