ASUS Dual Radeon RX 7900 XT OC 20GB
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90YV0IV2-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0IV2-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 976,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS Dual Radeon RX 7900 XT - OC Edition - graphics card - Radeon RX 7900 XT - 20 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 7900 XT |
| Memory: | 20 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 20 Gbps |
| Core clock: | 2450 MHz |
| Boost clock (oc): | 2535 MHz |
| Stream processors: | 5376 |
| Memory interface: | 320-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 5.8 cm x 32.3 cm x 14.7 cm |
ASUS Dual Radeon RX 7900 XT OC Edition 20GB GDDR6 PCIe 4.0 HDMI 2.1 DisplayPort 2.1 |
| Product description: | ASUS Dual Radeon RX 7900 XT - OC Edition - graphics card - Radeon RX 7900 XT - 20 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | AMD Radeon RX 7900 XT |
| Memory: | 20 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 20 Gbps |
| Core clock: | 2450 MHz |
| Boost clock (oc): | 2535 MHz |
| Stream processors: | 5376 |
| Memory interface: | 320-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 5.8 cm x 32.3 cm x 14.7 cm |
ASUS Dual Radeon RX 7900 XT OC Edition 20GB GDDR6 PCIe 4.0 HDMI 2.1 DisplayPort 2.1