ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti EVO OC 16G
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 90YV0JH8-M0NA00
Prekės kodas (MPN): 90YV0JH8-M0NA00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 584,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti EVO 16GB - OC Edition - graphics card - GeForce RTX 4060 Ti - 16 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Memory: | 16 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 18 Gbps |
| Boost clock: | 2595 MHz |
| Boost clock (oc): | 2625 MHz |
| Cuda cores: | 4352 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 4.96 cm x 22.72 cm x 12.324 cm |
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti EVO OC Edition 16GB GDDR6 PCIe 4.0 8GB GDDR6 DLSS 3 HDMI 2.1a DisplayPort 1.4a |
| Product description: | ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti EVO 16GB - OC Edition - graphics card - GeForce RTX 4060 Ti - 16 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Bus type: | PCI Express 4.0 |
| Graphics engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Memory: | 16 GB GDDR6 |
| Memory speed: | 18 Gbps |
| Boost clock: | 2595 MHz |
| Boost clock (oc): | 2625 MHz |
| Cuda cores: | 4352 |
| Memory interface: | 128-bit |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Api supported: | OpenGL 4.6 |
| Dimensions (wxdxh): | 4.96 cm x 22.72 cm x 12.324 cm |
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti EVO OC Edition 16GB GDDR6 PCIe 4.0 8GB GDDR6 DLSS 3 HDMI 2.1a DisplayPort 1.4a