ASUS Display BE24EQK Business 23.8inch
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM05M1-B01370
Prekės kodas (MPN): 90LM05M1-B01370
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 239,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS BE24EQK - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class D |
| Energy consumption per year: | 22 kWh |
| Features: | 1080p webcam, microphone array |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel pitch: | 0.275 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54 cm x 19.5 cm x 42.6 cm |
| Weight: | 4.6 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | UL, VCCI, C-Tick, BSMI, cUL, ICES-003, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, MEPS, |
ASUS Display BE24EQK Business 23.8inch Full HD IPS Frameless Full HD Webcam Mic Array Flicker free Low Blue Light HDMI |
| Product description: | ASUS BE24EQK - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class D |
| Energy consumption per year: | 22 kWh |
| Features: | 1080p webcam, microphone array |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Pixel pitch: | 0.275 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 54 cm x 19.5 cm x 42.6 cm |
| Weight: | 4.6 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Displays 8, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | UL, VCCI, C-Tick, BSMI, cUL, ICES-003, WHQL, CB, CCC, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, MEPS, |
ASUS Display BE24EQK Business 23.8inch Full HD IPS Frameless Full HD Webcam Mic Array Flicker free Low Blue Light HDMI