Asus Compact Internal 8X HH DVD Writer | DRW-08D6MT | Internal | Interface SATA | CD write speed 8 x
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 39 vnt. 1-5 d.d. 39 / - vnt. | - | 30,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Interface: | SATA |
| Producer product name: | DRW-08D6MT |
| Producer product family: | Compact Internal 8X HH DVD Writer |
| CD write speed: | 8 x |
| Internal: | Yes |
| Palette Qty: | 768 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 150.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Interface: | SATA |
| Producer product name: | DRW-08D6MT |
| Producer product family: | Compact Internal 8X HH DVD Writer |
| CD write speed: | 8 x |
| Internal: | Yes |
| Palette Qty: | 768 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |