ASUS Business VA27ECPSN 27i FHD IPS
Gamintojas: ASUS
Prekės kodas (MPN): 90LM055J-B01170
Prekės kodas (MPN): 90LM055J-B01170
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | 329,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASUS VA27ECPSN - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1309699 |
| Energy class: | Class E |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Features: | USB 3.0 hub, USB-C docking station |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.242 cm x 22.63 cm x 52.333 cm |
| Weight: | 6.48 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.2, HDC |
Aprašymas ASUS VA27ECPSN is a Full HD monitor that features a frameless IPS panel for wide angle viewing to deliver incredibly sharp imagery and stunning video playback. Stable Internet connection and one-cable docking to your laptop with RJ45 and USB-C connection. Up to 75Hz refresh rate with Adaptive-Sync technology to eliminate tracing and ensure crisp and smooth viewing experience. Its highly ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments along with TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light provides a comfortable viewing experience. Funkcijos Full HD resolution with IPS 178° wide viewing angle panel Extensive connectivity with HDMI, USB-C, DisplayPort, earphone jack, USB hub and RJ45 LAN port for the most flexibility USB-C port allows simple laptop docking for data transmission and video signal to the display, as well as up to 65W charging the laptop via just one cable Up to 75Hz refresh rate with Adaptive-Sync technology to eliminate tracing and ensure crisp and smooth viewing experience Ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing position ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience |
| Product description: | ASUS VA27ECPSN - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy label qr code url: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1309699 |
| Energy class: | Class E |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Features: | USB 3.0 hub, USB-C docking station |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 100000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.242 cm x 22.63 cm x 52.333 cm |
| Weight: | 6.48 kg |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Silver |
| Compliant standards: | TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, DisplayPort 1.2, HDC |
Aprašymas
ASUS VA27ECPSN is a Full HD monitor that features a frameless IPS panel for wide angle viewing to deliver incredibly sharp imagery and stunning video playback. Stable Internet connection and one-cable docking to your laptop with RJ45 and USB-C connection. Up to 75Hz refresh rate with Adaptive-Sync technology to eliminate tracing and ensure crisp and smooth viewing experience. Its highly ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments along with TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light provides a comfortable viewing experience.
Funkcijos
Full HD resolution with IPS 178° wide viewing angle panel
Extensive connectivity with HDMI, USB-C, DisplayPort, earphone jack, USB hub and RJ45 LAN port for the most flexibility
USB-C port allows simple laptop docking for data transmission and video signal to the display, as well as up to 65W charging the laptop via just one cable
Up to 75Hz refresh rate with Adaptive-Sync technology to eliminate tracing and ensure crisp and smooth viewing experience
Ergonomic design with tilt, swivel, pivot and height adjustments for a comfortable viewing position
ASUS Eye Care monitors feature TÜV Rheinland-certified Flicker-free and Low Blue Light technologies to ensure a comfortable viewing experience