Asus | Zenbook S 14 UX5406SA-PV050W | Zumaia Gray | 14 " | OLED | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | Intel Core Ultra | 7 32GB | 32 GB | LPDDR5X | Intel Arc Graphics | Windows 11 Home | Wi-Fi
Gamintojas: Asus
Prekės kodas (MPN): 90NB14F1-M00940
Prekės kodas (MPN): 90NB14F1-M00940
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | 1748,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 460 mm |
| Gross height (mm): | 300 mm |
| Gross weight: | 1.60 kg |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 390.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00966 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Asus |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Colour of product: | Zumaia Gray |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics |
| Processor family: | Intel Core Ultra |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7 32GB |
| Producer product name: | 14 UX5406SA-PV050W |
| Producer product family: | Zenbook S |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Front camera: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | 4-cell Li-ion |
| Battery capacity (Watt hours): | 72 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Palette Qty: | 625 pc(s) |
| Keyboard language: | US |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 460 mm |
| Gross height (mm): | 300 mm |
| Gross weight: | 1.60 kg |
| Gross width (mm): | 70 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 390.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00966 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | Asus |
| Diagonal: | 14 " |
| Display surface: | Glossy |
| Internal memory type: | LPDDR5X |
| Colour of product: | Zumaia Gray |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 |
| On-board graphics adapter model: | Intel Arc Graphics |
| Processor family: | Intel Core Ultra |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 7 32GB |
| Producer product name: | 14 UX5406SA-PV050W |
| Producer product family: | Zenbook S |
| Display: | 2880 x 1800 pixels |
| Internal memory: | 32 GB |
| Total storage capacity: | 1000 GB |
| Front camera: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Panel type: | OLED |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery technology: | 4-cell Li-ion |
| Battery capacity (Watt hours): | 72 Wh |
| Solid-state drive interface: | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Palette Qty: | 625 pc(s) |
| Keyboard language: | US |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Warranty: | 24 month(s) |