Asus | PRIME H510M-K | Processor family Intel | Processor socket LGA1200 | DDR4 | Memory slots 2 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset H510 | Micro
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 83,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270 mm |
| Gross height (mm): | 260 mm |
| Gross weight: | 0.818 kg |
| Gross width (mm): | 50 mm |
| Net weight: | 0.418 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00351 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | H510 |
| Producer product name: | PRIME H510M-K |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports 11th and 10th Gen Intel Core series processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 492 pc(s) |
| Producer: | Asus |
| Gross depth (mm): | 270 mm |
| Gross height (mm): | 260 mm |
| Gross weight: | 0.818 kg |
| Gross width (mm): | 50 mm |
| Net weight: | 0.418 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00351 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Memory slots: | 2 |
| Chipset: | H510 |
| Producer product name: | PRIME H510M-K |
| Supported hard disk drive interfaces: | SATA, M.2 |
| Compatible processor series: | Supports 11th and 10th Gen Intel Core series processors |
| Processor family: | Intel |
| Motherboard form factor: | Micro ATX |
| Supported memory types: | DDR4 |
| Processor socket: | LGA1200 |
| Number of SATA connectors: | 4 |
| Palette Qty: | 492 pc(s) |
| Producer: | Asus |