Asus | Pen 2.0 SA203H
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 77,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross height (mm): | 176 mm |
| Gross weight: | 0.117 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.0000528 m³ |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.005 kg |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | Pen 2.0 SA203H |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross height (mm): | 176 mm |
| Gross weight: | 0.117 kg |
| Gross width (mm): | 30 mm |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.0000528 m³ |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 432 pc(s) |
| TI weight (kg): | 0.005 kg |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer product name: | Pen 2.0 SA203H |
| Warranty: | 24 month(s) |