Asus | PA329CRV | 31.5 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 959,77 € | ||
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
995,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 828.00 mm |
| Gross height (mm): | 142.00 mm |
| Gross weight: | 14.20 kg |
| Gross width (mm): | 509.00 mm |
| Net weight: | 9.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3900.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.30 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 29 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PA329CRV |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 96W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 31.5 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
ASUS ProArt Display PA329CRV 31.5inch IPS WLED UHD 16:9 60Hz 350cd/m2 5ms 2xHDMI 2xDP USB Hub |
| Gross depth (mm): | 828.00 mm |
| Gross height (mm): | 142.00 mm |
| Gross weight: | 14.20 kg |
| Gross width (mm): | 509.00 mm |
| Net weight: | 9.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 3900.00 g |
| Plastic (No PET): | 400.00 g |
| Tare weight (kg): | 4.30 kg |
| Volume (m3): | 0.06 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Palette Qty: | 29 pc(s) |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| VESA mounting: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| VESA mounting interfaces: | 100x100 mm |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Display surface: | Non-glare |
| Pivot: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| TV tuner integrated: | No |
| Response time: | 5 ms |
| Producer product name: | PA329CRV |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | No |
| Height adjustment: | 13 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178 ° |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Height adjustment: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178 ° |
| USB-C: | Yes |
| USB-C power delivery: | 96W |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Display diagonal: | 31.5 " |
| Swivelling: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
ASUS ProArt Display PA329CRV 31.5inch IPS WLED UHD 16:9 60Hz 350cd/m2 5ms 2xHDMI 2xDP USB Hub