Asus | Dual Band WiFi 7 Extendable Gaming Router | TUF Gaming BE6500 | 802.11be | 6500 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 | Mesh Support Yes | MU-MiMO Yes | Antenna type External fixed | 1
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 223,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 304.00 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Minimum RAM: | 256 MB |
| Ethernet LAN data rates: | 6500 Mbit/s |
| USB port: | Yes |
| Dual-band: | Yes |
| USB ports quantity: | 1 |
| Antenna type: | External fixed |
| Processor model: | 1.5GHz Quad-core Processor |
| Producer product name: | TUF Gaming BE6500 |
| Producer product family: | Dual Band WiFi 7 Extendable Gaming Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11be |
| Frequency band: | 2.4 GHz/ 5 GHz GHz |
| I/O ports: | 1 x 2.5GbE for WAN; 3 x 2.5GbE for LAN; 1 x USB 3.2 Gen1 |
| USB version: | USB 3.2 Gen1 |
| Mesh Support: | Yes |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 6 |
| Antenna: | External fixed antenna x 6 |
| Palette Qty: | 61 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross height (mm): | 198.00 mm |
| Gross weight: | 0.80 kg |
| Gross width (mm): | 304.00 mm |
| Net weight: | 0.56 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Asus |
| Minimum RAM: | 256 MB |
| Ethernet LAN data rates: | 6500 Mbit/s |
| USB port: | Yes |
| Dual-band: | Yes |
| USB ports quantity: | 1 |
| Antenna type: | External fixed |
| Processor model: | 1.5GHz Quad-core Processor |
| Producer product name: | TUF Gaming BE6500 |
| Producer product family: | Dual Band WiFi 7 Extendable Gaming Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11be |
| Frequency band: | 2.4 GHz/ 5 GHz GHz |
| I/O ports: | 1 x 2.5GbE for WAN; 3 x 2.5GbE for LAN; 1 x USB 3.2 Gen1 |
| USB version: | USB 3.2 Gen1 |
| Mesh Support: | Yes |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 6 |
| Antenna: | External fixed antenna x 6 |
| Palette Qty: | 61 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |