ASSMANN USB2.0 connection cable type 1m
Gamintojas: ASSMANN ELECTRONIC
Prekės kodas (MPN): AK-300105-010-S
Prekės kodas (MPN): AK-300105-010-S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 1,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | ASSMANN - USB cable - USB to USB Type B - 1 m |
| Type: | USB cable |
| Technology: | Double shielded |
| Features: | Copper centre conductor |
| Length: | 1 m |
| Connector: | 4 pin USB Type A - male |
| Connector (second end): | 4 pin USB Type B - male |
| Compliant standards: | USB / USB 2.0 |
| Colour: | Black |
Aprašymas The dense screening allows a reliable and fast connection of external USB devices with the PC, also about longer distances. |
| Product description: | ASSMANN - USB cable - USB to USB Type B - 1 m |
| Type: | USB cable |
| Technology: | Double shielded |
| Features: | Copper centre conductor |
| Length: | 1 m |
| Connector: | 4 pin USB Type A - male |
| Connector (second end): | 4 pin USB Type B - male |
| Compliant standards: | USB / USB 2.0 |
| Colour: | Black |
Aprašymas
The dense screening allows a reliable and fast connection of external USB devices with the PC, also about longer distances.