ASSMANN USB Charger cable USB A 3in1 1m
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): AK-300160-010-S
Prekės kodas (MPN): AK-300160-010-S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 6,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | DIGITUS Lightning cable - Lightning / USB - 1 m |
| Cable: | Lightning cable - Lightning / USB |
| American wire gauge (awg): | 30 |
| Length: | 1 m |
| Colour: | Black |
| Connectors: | USB - male |
| Connectors (second end): | Micro-USB Type B - male Lightning - male |
| Features: | Power Delivery support |
Aprašymas 3-in-1 multi-charger cable for the connection of Apple lightning, USB Type-C and Micro-B devices to a USB A port. Funkcijos Charge portable devices at any time Plenty of freedom for movement: 100 cm per connection cable (85 cm mains cable + 15 cm for each connection) Charge multiple devices at the same time with different connections Use a cable for a wide variety of devices - at home, in the office or while traveling Sturdy nylon mesh increases durability, safety and flexibility |
| Product description: | DIGITUS Lightning cable - Lightning / USB - 1 m |
| Cable: | Lightning cable - Lightning / USB |
| American wire gauge (awg): | 30 |
| Length: | 1 m |
| Colour: | Black |
| Connectors: | USB - male |
| Connectors (second end): | Micro-USB Type B - male Lightning - male |
| Features: | Power Delivery support |
Aprašymas
3-in-1 multi-charger cable for the connection of Apple lightning, USB Type-C and Micro-B devices to a USB A port.
Funkcijos
Charge portable devices at any time
Plenty of freedom for movement: 100 cm per connection cable (85 cm mains cable + 15 cm for each connection)
Charge multiple devices at the same time with different connections
Use a cable for a wide variety of devices - at home, in the office or while traveling
Sturdy nylon mesh increases durability, safety and flexibility