Aruba AP-565 (RW) Outdoor 11ax AP
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): R4W43A?/LT
Prekės kodas (MPN): R4W43A?/LT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
LIFETIME mėn.
LIFETIME mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1844,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/R4W43ALT_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Ghz24: | Yes |
| Ghz5: | Yes |
| Maximumdatatransferrate: | 1774 Mbit/s |
| Ethernetlandatarates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Networkingstandards: | IEEE 802.11ax, IEEE 802.15.4 |
| Mimo: | Yes |
| Spreadspectrummethod: | DSSS, OFDM, OFDMA |
| Modulation: | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, 1024-QAM, BPSK, CCK, QPSK |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Usbconnectortype: | USB Type-C |
| Poweroverethernetpoe: | Yes |
| Powerconsumptionmax: | 15.6 W |
| Productcolour: | White |
| Antennafeatures: | Integrated antenna |
| Antennagainlevelmax: | 5.4 dBi |
| Width: | 165 mm |
| Depth: | 165 mm |
| Height: | 110 mm |
| Operatingrelativehumidityhh: | 5 - 95% |
| Operatingtemperaturett: | -40 - 55 °C |
| Storagetemperaturett: | -40 - 70 °C |
| Warranty: | LIFETIME |
| Productcondition: | Original |