ARMAC R8/CZ/15 Armac Surge Protection AR
Gamintojas: ARMAC
Prekės kodas (MPN): R8/CZ/15
Prekės kodas (MPN): R8/CZ/15
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 15,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Armac R8 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 1.5 m |
| Weight: | 290 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 5 x power Type E 3 x power 2-pole |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 37.5 cm x 5.5 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The R8 power strip is a very functional model with 8 sockets, including 5 earthed sockets and 3 flat ones. A modern automatic time-delay fuse efficiently protects the device and needn't be replaced. In order to reactivate an overloaded strip, it is only necessary to switch on the fuse. It is a very efficient and user-friendly device. The R8 power strip has built-in protection shields of the mains sockets. Funkcijos 5+3 sockets Automatic fuse Anti-surge system Shields of the main sockets |
| Product description: | Armac R8 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 1.5 m |
| Weight: | 290 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power Type E |
| Output connectors: | 5 x power Type E 3 x power 2-pole |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 37.5 cm x 5.5 cm x 5 cm |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The R8 power strip is a very functional model with 8 sockets, including 5 earthed sockets and 3 flat ones.
A modern automatic time-delay fuse efficiently protects the device and needn't be replaced.
In order to reactivate an overloaded strip, it is only necessary to switch on the fuse.
It is a very efficient and user-friendly device. The R8 power strip has built-in protection shields of the mains sockets.
Funkcijos
5+3 sockets
Automatic fuse
Anti-surge system
Shields of the main sockets