ARMAC R5/SZ/15 Armac Surge Protection R5
Gamintojas: ARMAC
Prekės kodas (MPN): R5/SZ/15
Prekės kodas (MPN): R5/SZ/15
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 10,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Armac R5 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 1.5 m |
| Weight: | 250 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power |
| Output connectors: | 5 x power 3-pole |
| Colour: | Grey |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The product has a special system for short-circuit protection and over-voltage protection. An automatic fuse with delayed action that does not require replacement is an excellent protection. A high-quality varistor with a fast operating time of less than 25 nanoseconds and a high value of the absorbed 6000A pulse, protects the device against dangerous voltage peaks. R5 does not take up much space and, combined with the possibility of mounting to the ground, is a universal product with a wide range of applications. It protects electronic devices at home and in the office against short circuits as well as dangerous voltage spikes. Funkcijos 5 earthed sockets Fast fuse Anti-surge system |
| Product description: | Armac R5 - power strip - 2300 Watt |
| Device type: | Power strip - external |
| Cord length: | 1.5 m |
| Weight: | 250 g |
| Input voltage: | AC 230 V |
| Output voltage: | AC 230 V |
| Power capacity: | 2300 Watt |
| Input connectors: | 1 x power |
| Output connectors: | 5 x power 3-pole |
| Colour: | Grey |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The product has a special system for short-circuit protection and over-voltage protection. An automatic fuse with delayed action that does not require replacement is an excellent protection.
A high-quality varistor with a fast operating time of less than 25 nanoseconds and a high value of the absorbed 6000A pulse, protects the device against dangerous voltage peaks.
R5 does not take up much space and, combined with the possibility of mounting to the ground, is a universal product with a wide range of applications.
It protects electronic devices at home and in the office against short circuits as well as dangerous voltage spikes.
Funkcijos
5 earthed sockets
Fast fuse
Anti-surge system